forum.apoel.net

Τώρα είναι 14 Δεκ 2017, 04:28

Όλοι οι χρόνοι είναι UTC + 2 ώρες

Δημιουργία νέου θέματος Απαντήστε στο θέμα  [ 154 Δημοσιεύσεις ]  Μετάβαση στην σελίδα 1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Επόμενο
Συγγραφέας Μήνυμα
 Θέμα δημοσίευσης: APOEL MEMBER'S CLUB
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 07 Σεπ 2006, 10:44 
Εδω και λιγα χρονια συζηταμε μεταξυ γνωστων και φιλωμ την δημιουργια του APOEL MEMBER'S CLUB. Ειναι μια ιδεα που θα εχει ως κυριο σκοπο την δημιουργια συνδεσμου ΑΠΟΕΛΙΣΤΩΝ που θα πληρωνουν καποια μηνιαια συνδρομη και θα εχουν καποια προνομια. Τα μελη αυτα θα δημιουργησουν ενα συμβουλιο το οποιο θα ειναι εξοδιοικητικο και θα ασχολειτε με διαφορα αλλα θεματα εκτος μεταγραφων και λειτουργιας της εταιρειας.

Αυτη η ομαδα μελων θα μπορει να προσφερει κυριως οικονομικες ανασες στην εταιρεια αλλα παραλληλα να βοηθα και το σωματειο.

Μπορει για παραδειγμα τα μελη να δινουν 5 λιρες καθε μηνα και αυτα τα χρηματα να πηγαινουν απευθειας σε πληρωμη παιχτων.

Μπορειο επισης να μαζευονται χρηματα και να γινεται μια μεταγραφη το χρονο που θα κανει μπαμ και να χρηματοδοτηται απευθειας απο το MEMBER'S CLUB.

Aν καταφερουμε να κανουμε κατι τετοιο τοτε θα δωσουμε αλλη δυναμικη στην ομαδα μας.

Υπαρχουν πολλες ιδεες που ισως δεν θα ηταν φρονιμο να αναφερω εδω.

Αν καποια ατομα ενδιαφερονται ας οργανωσουμε μια ομαδα πωτοβουλιας και ας αρχισουμε να κανουμε καποια προεργασια με καποιες συναντησεις. Δεν εχουμε τιποτε να χασουμε.

Τι λέτε?

Κορυφή

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 07 Σεπ 2006, 10:55 
Χωρίς σύνδεση

Eime mesa ego. :o

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 07 Σεπ 2006, 11:02 
2000 atoma x 5 lires x 12 mhnes = 120K to xrono

Κορυφή

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 07 Σεπ 2006, 11:04 
Poli kali idea, ...alla

gia na ginei kati tetoio prepei na iparxei pliris diafaneia.

1. Proto i etairia (APOEL) prepei na einai entelos ksekathari se sxesi me to xreos, ta esoda kai ta eksoda gia na kseroume pou pan ta lefta.

2. O sindesmos aytos prepei na doulepsei epaggelmatika me apodeikseis diaforetika provlepontai ... SKANDALA. Kati tetoio mporei gia kapoious na simenei eisfora stin omada, alla gia allous mporei na simenei "eykairia grigorou ploutou".

Prosopika tha edina tin eisfora (opos kai polloi alloi tou eksoterikou), me tin proipothesi na ksero akrivos pou pane ta lefta.

Apopsi mou

Κορυφή

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 07 Σεπ 2006, 11:45 
Τα οικονομικα της εταιρειας φαινονται καθαρα στις αιτησιες οικονομικες εκθεσεις καθε χρονο.

Τα χρηματα που θα δινουν τα μελη θα μπορουν πχ να αποκοππτονται απο την Καρτα Θρυλος που εχουμε πολλοι και να κανουν και οι αλλοι και να μπενουν απευθειας σε λογαριασμο του συνδεσμου που για να βγαινουν χρηματα προς τα εξω να υπογραφουν 3 τουλαχιστον ατομα μετα απο αποφαση του 75% τως μελων του Κεντρικου Συμβουλιου του Member's Club.

Υπαρχουν πολλα θεματα που θα πρεπει να συζητηθουν. Εγω για παραδειγμα θα μπορουσα ανετα να γραψω 100 ατομα.

Μπορουμε να γραψουμε πολλα μελη. Να μαζεψουμε πολλη χρημα. Ειναι καιρος ο ΑΠΟΕΛ να στηρηζετε (οικονομικα) κυριως στον υπεροχο κοσμο αλλα κυριως σε αυτους τους 4-5 000 αρρωστους και οχι σε 4-5 ατομα που (καλη ωρα να εχουν οι ανθρωποι) πληρωνουν πολλα για την ομαδα.

ΕΧΩ ΕΝΑ ΟΝΕΙΡΟ

ΝΑ ΓΙΝΕΙ Ο ΑΠΟΕΛ Η ΟΜΑΔΑ ΠΟΥ ΘΑ ΚΥΡΙΑΡΧΕΙ ΠΑΝΤΑ. ΝΑ ΓΙΝΕΙ Η ΟΜΑΔΑ ΠΟΥ ΟΛΟΙ ΟΝΕΙΡΕΥΟΜΑΣΤΕ.

ΜΑΖΙ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΠΟΛΛ

ΑΠΟΕΛ ΕΝΩΜΕΝΟ ΠΑΝΤΟΔΥΝΑΜΟ

Κορυφή

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 08 Σεπ 2006, 02:18 
Χωρίς σύνδεση

mesa me akoma 2-3 atoma p xerw oti sigoura den tha arnithoun gia 5-10 lires to mhna

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 08 Σεπ 2006, 02:22 
Χωρίς σύνδεση

5-10 λιρες το μηνα ειμαι κι εγω μεσα

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 08 Σεπ 2006, 02:36 
FILE APOELISTA. POLY KALH IDEA POU ME LIGH ORGANOSI KAI KALH THELISI MPOREI NA LEITOURGHSEI. KATI PAROMOIO GINETE ME THN ENOSI 1924 POU EINAI SINDESMOS GNOSTON KAI AGNOSTON FILON THS AEK ATHINON.

EPEIDH ENDIAFEROMAI PARA POLY, EGO MAZI ME POLLOUS ALLOUS FILOUS AN THES STEILE MOU PM GIA NA KANONHSOUME MIA SYNANTHSH.

PARASKEVAS

Κορυφή

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 08 Σεπ 2006, 02:42 
Η ιδεα της δημιουργιας τετοιου CLUB δεν ειναι μονον η οικονομικη βελτιωση του ΑΠΟΕΛ αλλα δεν πειραζει που οι administrators ερηξαν το θεμα σε αυτην την ενοτητα. Αν πραγματικα καποια ατομα ενδιαφερονται την επομενη βδομαδα θα δηλωσουμε καποια ονοματα και θα κανουμε μια πρωτη συναντηση.

Η ολη προσπαθεια θα γινει καθαρα με πρωτοβουλια του ΑΓΝΟΥ ΑΠΟΕΛΙΣΤΑ αλλα θα ειμαστε παντοτε σε επαφη με το σωματειο και την εταιρεια.

Καλο θα ειναι να μαζευτουμε καποια ατομα και να γινει μι ακαλη προεργασια ουτως ωστε να μεταφερουμε μια ολοκληωμενη προταση προς τα εξω.

Αναμενουμε να δουμε το ενδιαφερον του κοσμου μας και θα πραξουμε αναλογα.

ΑΠΟΕΛ ΕΝΩΜΕΝΟ ΠΟΤΕ ΝΙΚΗΜΕΝΟ

Κορυφή

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 08 Σεπ 2006, 03:10 
Μέσα και εγώ με τον Μιχάλη μου :wink:

Κορυφή

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 08 Σεπ 2006, 03:12 
Χωρίς σύνδεση

Είναι μια πολύ καλή ιδέα και κάτι που εφαρμόζεται σε πολλές ομάδες στο εξωτερικό με τη μορφή κάποιου γενικού συμβουλίου, νομικούς συμβούλους, ελεγκτές, καταστατικό και ότι άλλο προϋποθέτει η δημιουργία ενός τέτοιου club όπως το αποκαλείτε. Τα θέματα που διέπουν τη δημιουργία ενός τέτοιου θεσμού είναι πολλά και χρειάζεται έντονη δουλειά από πολλούς. Μπορώ και εγώ με ευχαρίστηση να προσφέρω τις υπηρεσίες μου και τη πείρα μου αφού ανήκω σε ΔΣ παρόμοιου θεσμού (μη ποδοσφαιρικού). Προτείνω να οριστεί μια ημερομηνία εντός 15 μερών και να δηλώσουν συμμετοχή όσοι ενδιαφέρονται δια μέσου αυτού του τόπικ η αλλοιώς να αναλάβει κάποιος την ευθύνη να μαζέψει ονόματα με pm η e-mail.

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 08 Σεπ 2006, 03:14 
Και εγώ να κρατώ τα λογιστικά :?: :oops:

Κορυφή

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 08 Σεπ 2006, 04:28 
Είμαι μέσα. Αλλά από την στιγμή που το όνομα έχει την εμπορική επωνυμία του ΑΠΟΕΛ, τότε θα χρειαστεί συντονισμός με την εταιρεία.
Περιμένουμε λεπτομέριες. :)

Κορυφή

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 08 Σεπ 2006, 05:26 
Ειναι μια ιδεα που εχει συζητηθει και περσι επι καιρο Προδρομου Πετριδη αλλα δεν προχωρησε λογω φορτου εργασιας της εταιρειας. Μπορουμε να χρησιμοποιησουμε και τον Μαριο Γεωργιου(Διευθυντη της εταιρειας ) ως συντονιστη.

θα προσπαθησω τις επομενες μερες να ερθω σε επαφη με καποια ατομα. Σκοπος ειναι ολοι οι εμπλεκομενοι φορεις (σωματειο, εταιρεια, Πανσυφι και κοσμος) να ειναι ενημεροι.

πρεπει ομως να γινει μια προεργασια.

ΟΣΟΙ ΝΟΜΙΖΕΤΑΙ ΟΤΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΠΡΟΣΦΕΡΕΤΕ ΤΙΣ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΣΑΣ Ή ΑΚΟΜΑ ΑΝ ΕΧΕΤΕ ΚΑΠΟΙΟΕΣ ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΙΔΕΕΣ ΣΤΕΙΛΤΕ ΜΟΥ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΜΗΝΥΜΑ ΜΕ ΤΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΣΑΣ. ΘΑ ΚΑΝΩ ΕΝΑ ΚΑΤΑΛΟΓΟ ΚΑΙ ΣΕ 15 ΜΕΡΕΣ ΠΕΡΙΠΟΥ ΘΑ ΩΡΙΣΟΥΜΕ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΜΑΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ.

ΥΓ. ΑΝΤΡΕΑ ΚΡΗΤΙΚΕ ΣΤΕΙΛΕ ΜΟΥ ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΣΟΥ ΣΕ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΜΗΝΥΜΑ.

Κορυφή

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 08 Σεπ 2006, 06:09 
Χωρίς σύνδεση

Me endiaferei kai emena an mporo na voithiso se kati opws eipa kai pio pano eimai mesa.

Κορυφή
 Προφίλ  

Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση ανά  
Δημιουργία νέου θέματος Απαντήστε στο θέμα  [ 154 Δημοσιεύσεις ]  Μετάβαση στην σελίδα 1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Επόμενο

Όλοι οι χρόνοι είναι UTC + 2 ώρες

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση : Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης

Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επισυνάπτετε αρχεία σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε:  
Hosted & Maintenained by Valicom Net.

VCC - Valicom Cyprus Cloud